KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10741289
nr 1074 1289
Skulptur
Porslin, Spelande flicka, höjd: 37 cm, Enacci
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2016
kl 18:23:20
12/12 15:03:28